linkdain
 
 
 
google+
 
 
 
 
 
 
פייסבוק
 
 
 
Русский
 
 
 
English
 
 
 
עברית
 
 
 
חפש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ייעוץ בטחוני

 
 
מעוניינים להפיק אירוע רב משתתפים וזקוקים לשירותי אבטחה? צריכים ייעוץ בטחוני על מנת לקבל אישור מגורמי משטרה וכיבוי אש?

צרו קשר עכשיו עם צוות יממ 03-5091717, אנו נעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המובילים בישראל.
 
 
 
ייעוץ בטחוני
 
 
 

מדוע חשוב לקבל ייעוץ בטחוני לפני אירוע?

 

אנשים רבים נשארים שאננים לקראת אירועים גדולים שהם בעצמם ארגנו ולעתים אפילו שאננות בפרמטר אחד יכול להיות הרסני. אמנם אתם באופן אישי לא עשיתם שום דבר רע לאף אחד אך זה רק מה שאתם חושבים, ולעתים גם אם אין לכם אויבים, יש מי שרוצה לנצל את ההתקהלות כדי לפגוע בכם ומי כמונו הישראלים יודעים זאת טוב יותר מכולם. אנחנו בצוות יממ אבטחה דואגים שכל הפינות ייסגרו וכי האירוע שלכם יהיה בטוח לחלוטין. הייעוץ הביטחוני הוא המפתח שמתחיל את ההכנות בצורה נכונה.


 

אבטחה שמשתנה ממתאר למתאר

 
כל לקוח תמיד יקבל את היחס האישי והצמוד שהוא צריך כדי להיות בטוח, בכל סוג אבטחה שהוא יצטרך, מאבטחת אישים ועד אבטחת אירועים. הסיבה לכך שייעוץ בטחוני חייב להינתן באופן אישי ואינדיבידואלי לכל לקוח היא השוני בין המצבים. אין ספק שסוג האבטחה תהיה שונה בין המקומות, כך שאבטחת חתונה בטבע לא תהיה כמו אבטחת מועדון או אולם אירועים, ואלו לא יהיו דומים לאבטחת טורניר כדורגל או הפנינג פתוח. כמו כן, כל אירוע יכול להיות במקום שונה ובסיטואציה שונה כשגם המצב הביטחוני של המדינה יכול להשפיע. אנחנו נשארים עם היד על הדופק ודואגים שכל מתאר יקבל אבטחה הולמת ומקצועית.


 

הלקוח תמיד חלק מהתכנון

 

כשמתכוונים לייעוץ בטחוני הכוונה היא למכלול של פעולות שאמורות למנוע כל מצב של עוגמת נפש מצד מארגני האירוע או האנשים הפרטיים שרוצים להיות בטוחים. מלבד אירועים של פעילות חבלנית עוינת יש סיכוי לגניבות או למעשים לא חוקיים אחרים מפגיעת קבוצתית ועד פגיעה בפרט, ולכן אנו משתפים אתכם בכל מה שאנו יודעים כדי שתבינו מה הצעדים שאתם צריכים לנקוט כדי להיות מוגנים גם ברמתכם. כיצד מונעים קטטות ברחבת הריקודים, אלו אפשרויות אבטחה צריך לקבל ומהם נקודות התורפה של המקום, כיצד מונעים גניבה כלשהי בין אם חומרית או רוחנית וכולה.

 

לקבל ייעוץ מאנשי אבטחה מנוסים

 

קבלת ייעוץ בטחוני חייבת להגיע מהאנשים המקצועיים ביותר בתחום. אנחנו ב-צוות יממ אבטחה נותנים לכם את מיטב המקצוענים בתחום כדי שתמיד תהיו בידיים טובות. האבטחה היא כל עולמנו והבטיחות שלכם תמיד היא נר לרגלינו.

 

הייעוץ הבטחוני של חברת צוות יממ כולל מספר שירותים ייחודיים אשר יכולים לעשות את ההבדל בין אירוע מוצלח לעוגמת נפש מסוכנת. חברת צוות יממ יכולה לייעץ לכם כיצד לאבטח את סביבת העבודה, איך למנוע גניבות קניין וממון, איך לשלב בין אבטחה אנושית וממוחשבת, וכיצד לאתר סיכונים מבפנים ומבחוץ. הניסיון של צוות יממ וההכשרה של מנהלי היחידות הם רק חלק מהיתרונות של חברת האבטחה המובילה בישראל. במהלך ייעוץ מקצועי עם צוות יממ תוכלו ללמוד את כל רזי הביטחון לעסק, לבית או לגופים ציבוריים.
 
 

ייעוץ בטחוני כי הביטחון הוא מעל הכל

 
חברת צוות יממ מספקת שירות מקצועי תוך דגש על יחס אישי וליווי צמוד. אנחנו בצוות יממ מאמינים שביטחון הוא פונקציה של שירות אדיב ואמינות ברמה גבוהה. על פי הקריטריונים המחמירים של צוות יממ, אבטחה היא לא רק מקצוע אלא דרך חיים. 

 

אם גם אתם רוצים לקבל ייעוץ בטחוני מלא, ולהיפגש עם אחד המאבטחים הבכירים של צוות יממ, צרו קשר דרך האתר.
אל תמתינו שיקרה אסון, ובואו לנהל את העסק בראש נקי.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד התעשייה המסחר והתעסוקה
 
 
 
משרד התמ"ת
 
 
 
משרד המשפטים
 
 
אישור אבטחה
 
 
 
משטרה
 
 
 
 
 
כתובת חברת צוות יממ אבטחה:
ריב"ל 7, תל אביב

שעות פעילות:
7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה

טל':  03-5091717
פקס: 03-5067326
דוא"ל: yamam@yamam.co.il